AYDIN HABERLERİ

Köşk Devlet Hastanesi’nin Onayı Verildi

IHA
16.08.2015 - 19:15Son Güncelleme :

KÖŞK BELEDİYE BAŞKANI RIFAT KADRİ KILINÇ

IHA

Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce Köşk ilçesine Devlet Hastanesi yapılması yönünde yapılan başvurular kabul edildi. İlçeye en kısa sürede Devlet Hastanesi Kazandıracaklarını belirten Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, bu konuda çalışmayı başlatan milletvekili Mehmet Erdem’e ve ruhsat alınması aşamasında büyük emeği geçen Milletvekili Abdurrahman Öz’e teşekkür etti.
Sağlık Bakanlığı tarafından Köşk ilçesi’ne yapılacak olan Devlet Hastanesi için 09/0503 Ruhsat Numarası ve 06/08/2015 tarihi ile Köşk Devlet Hastanesi geçici ruhsatının kendilerine ulaştığını belirten Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç,”Gerek eğitim, gerekse ticari yönden her geçen gün gelişen ilçemizde sağlık yatırımları da hız kazanmaya başladı. İlçemize Devlet Hastanesi yapılması yönündeki talebimizi önceki dönem milletvekilimiz Sayın Mehmet Erdem yakından ilgilenmişti. Sayın Vekilimiz Mehmet Erdem’in başlatıp belli bir aşamaya getirdiği çalışmayı şimdi de Sayın Milletvekilimiz Abdurrahman Öz sonuçlandırdı. Her iki vekilimize de teşekkür ediyoruz” diyerek Köşk Devlet Hastanesi’nin Köşk Belediyesi’nce tahsis edilen Çarşı Mahallesi Osman Akça Caddesi üzerindeki araziye inşa edileceğini söyledi.
Hastanenin ihalesi için çalışmaların başladığı belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Köşk Devlet Hastanesi’nin Onayı Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ağustos 2015 tarihinde saat 19 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köşk Devlet Hastanesi’nin Onayı Verildi haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:11
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı