ANTALYA HABERLERİ

Köse, Seçim Çalışmalarına Manavgat’ta Devam Etti

IHA
21.10.2015 - 15:05Son Güncelleme :

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KÖSE, SEÇİM ÇALIŞMALARINA MANAVGAT İLÇESİ'NDE DEVAM ETTİ

IHA

AK Parti Milletvekili ve Adayı Mustafa Köse, seçim çalışmalarını Manavgat ilçesi’nde sürdürdü.
AK Parti Milletvekili ve Adayı Mustafa Köse, Milletvekili Adayı Ercan Mekteplioğlu ve Manavgat İlçe Teşkilatı ile birlikte, Manavgatlı iş adamları, pazarcılar, şoförler, bakkallar ve ziraat odaları ile esnaf kefalet kooperatiflerini, Süt Birliği’ni ziyaret etti. Esnafın beklenti ve taleplerini dinleyen Köse; toplumun her kesiminde, 1 Kasım seçimlerinden güçlü bir iktidar çıkması yönünde beklenti oluştuğunu söyledi.
Köse, AK Parti’nin emekli, çiftçi, esnaf, genç, işçi, memur her kesimin taleplerine cevap veren bir seçim beyannamesi ile halkın karşısında olduklarını söyledi. 13 yıldır popülist bir yaklaşım içinde olmadıklarını belirten Köse, “Bugüne kadar halka gerçekçi, yerine getirebileceğimiz vaatlerde bulunduk. Seçim dönemlerinde oy avcılığı yaparak vaat vermedik. Verdiğimiz sözlerin hepsini gerçekleştirdik” dedi.
Esnafın taleplerine yönelik en gerçekçi çözüm vaatlerini AK Parti’nin sunduğunu ifade eden Köse; “7 Haziran seçimlerinden sonra istikrarın önemini toplumun her kesimi tarafından görüldü. Esnafımızın da 1 Kasım’da AK Parti diyeceğine inanıyorum. Çünkü AK Parti’nin sunduğu istikrarlı büyümeye her kesimin ihtiyacı var. Esnaf bunu bekliyor, piyasalar bunu bekliyor, yatırımcılar bunu bekliyor, Türkiye istikrarı bekliyor” diye konuştu.
AK Parti’nin esnaf ve sanatkarın yanında olduğunu vurgulayan Köse, şöyle devam etti; “Esnafımızın talepleri üzerinde bugüne kadar çok çalıştık. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti’den önce esnaf ve sanatkarımız, kredi kefalet kooperatiflerinden yüzde 50 faizle kredi kullanıyordu, şimdi bu oran yüzde 5’in altında. Kullanabildiği kredi limitini de 150 bin TL’ye çıkardık. Esnafa düşük faizli kredilerimiz devam edecek.”
Seçim beyannamesinde yer alan esnaf ve sanatkara yönelik vaatleri de hatırlatan AK Parti Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Köse, “Kadın girişimcilere 100 bin liraya kadar 5 yıllık vadeli kredileri için yüzde 85 oranında kefalet imkanı sağlayacağız. Esnafımıza 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği vereceğiz. Uygulanmakta olan yüzde 6 oranındaki işveren sigorta pirimi indiriminde esas alınan 10 işçi çalıştırma zorunluluğunu kaldırıyoruz. Emekli esnafımızdan yapılan kesintiyi de ortadan kaldırıyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Köse, Seçim Çalışmalarına Manavgat’ta Devam Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 15 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köse, Seçim Çalışmalarına Manavgat’ta Devam Etti haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:15
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  13:03
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:21
Sayfa Başı