Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Korukır: Şuan oyuncular hazır değil

TFF 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Engin Korukır, futbolcuların lige hazırlanmaları için yoğun şekilde çalıştıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bolu'daki bir otelde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Korukır, sıcaklıkların futbolcularını olumsuz etkilemesine rağmen çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Kampı günde çift antrenmanla sürdüklerini anlatan Korukır, hazırlık maçlarında oyuncularını izleme şansı bulduğunu ifade etti.

Kampa 29 futbolcunun katıldığını anımsatan Korukır, yeni sezon hazırlıklarına altyapıdan yetenekli oyuncuların da katıldığını bildirdi.

Korukır, 8 Ağustos'a kadar kampa devam edeceklerini belirterek, “Hava şartlarına bakarak durum değerlendirmesi yapacağız. Havalar sıcak olursa bu şekilde yine burada 5 günlük bir kampa daha gireriz. Hazırlık döneminde iyi hazırlanmak lazım. Hazırlık döneminden sonra maçlar başlayacak ve maçlara konsantre olmak lazım. Şuan oyuncular hazır değil. Futbolcularımızın lige hazır olmaları için yoğun şekilde çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz