ANTALYA HABERLERİ

Korkuteli’nde İki Günde 70 Ünite Kan Ve 7 Kök Hücre Bağışı Yapıldı

IHA
27.02.2015 - 10:58 Son Güncelleme :

TÜRK KIZILAY’I BATI AKDENİZ BÖLGE KAN MERKEZİ, “KAN BAĞIŞI” KAMPANYASI ÇERÇEVESİNDE KORKUTELİ’DE 2 GÜN KAN BAĞIŞI VE KÖK HÜCRE BAĞIŞI ALDI. KAMPANYA KAPSAMINDA 70 ÜNİTE KAN BAĞIŞI TOPLANIRKEN, 7 BAĞIŞÇIDAN DA KÖK HÜCRE BAĞIŞI ALDILAR.

IHA

Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi, Antalya’nın Korkuteli ilçesinde iki günde 70 ünite kan bağışını kabul ederken, 7 bağışçıdan da kök hücre bağışı aldı.
Korkuteli halkının kan bağışında son derece duyarlı olduğunun altını çizen Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Doktoru Behçet Çırakkoca, "Korkuteli’ne her geldiğimizde halkımız yoğun ilgi gösteriyor. Gayet memnun olarak dönüyoruz. Korkuteli halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.
Kök hücre kampanyası kapsamında 7 bağışçıdan kök hücre bağışı aldıklarını ve Türk Kızılay’ı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi tarafından Ağustos ayı itibariyle kök hücre toplama çalışmasına başladığını ifade eden Kök Hücre Gönüllü Verici Merkezi Doktoru Veysi Aldemir ise, ’Türk Kök Projesi’ ile lösemili hastalara çare olunacağını ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Korkuteli’nde İki Günde 70 Ünite Kan Ve 7 Kök Hücre Bağışı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 10 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Korkuteli’nde İki Günde 70 Ünite Kan Ve 7 Kök Hücre Bağışı Yapıldı haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  13:01
 • İkindi
  15:34
 • Akşam
  17:49
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı