« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Korkulu saatler

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı kırmızılılarda mali kriz dün iyice su üstüne çıktı. Hagi ve Popescu'nun menajeri Becali apar topar İstanbul'a gelip, Faruk Süren'le masaya oturdu. Alacakları olan diğer futbolcular da paralarının tamamının ödenmesini istiyor.

HAGI

Gergin saatler

Galatasaray'da dün gergin saatler yaşandı. Yöneticilerin ‘‘25 Ocak'ta paralarınızın tamamı ödenecek’’ sözü üzerine beklemeye başlayan ve dün akşama kadar paralarını bekleyen Hagi, Popescu ve Taffarel umduklarını bulamadılar. Bunun üzerine Hagi ve Popescu'nun menajeri Becali apar topar İstanbul'a geldi ve Başkan Faruk Süren'le masaya oturdu.

POPESCU

Rest çekmişlerdi

Devre arasında, ‘‘Alacağımız ödenmezse gelmeyiz’’ diye yönetime rest çeken yabancılardan Taffarel bilindiği gibi eşi ve çocuklarını Brezilya'da bırakmış ve tek başına İspanya'daki kampa katılmıştı. Brezilyalı kalecinin, primler ve aylıklar dışında Galatasaray'dan 400 bin dolar alacağı bulunduğu, bu yüzden sıkıntılı saatler yaşandığı haber veriliyor.

TAFFAREL

Gidiyorlar mı?

Bu arada yabancı futbolcuların yönetime son resti çektikleri ve ‘‘Paramız ödenmezse gidiyoruz’’ dedikleri öğrenildi. Öte yandan Galatasaray yönetimi, yerli futbolcuların alacaklarından bir kısmının bankaya yatırıldığını, borçlarının miktarının çok azaldığını, ancak futbolcuların buna rağmen kıyamet koparmaya çalıştıklarını ileri sürdü.
Bunları da Beğenebilirsiniz