« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Korku filmi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Yavuz GÖKMEN

Galatsaray, Ankara seyircisinin korkunç tezahüratı ile maçı kazandı. Ankara'da çağdaş özgürlüğün takımı Galatasaray'ı özleyenler tribünleri doldurmuşlar ve asla küfür etmeden muhteşem bir tezahürat yapıyorlardı. Bu atmosfer içinde Galatasaray, taraftarlarına bir korku filmi seyrettirdiyse bunun nedeni korkuyu kişiliğinin en baş öğesi haline getiren Fatih Terim'dir. Fatih Terim sahaya çıkardığı takımı yanlış kurduğunu çok sonraları anladı ve bu arada bütün stat bir korku filmi seyretti.

Sanıyorum bu sene şampiyon olacağız. Ama Fatih Terim sayesinde değil, Fatih Terim'e rağmen şampiyon olacağız. Benim anladığım kadarıyla Galatasaray artık Fatih Terim'i dinlemiyor.

Mağlup durumdayken kulübesinde bir kenara sinip kalan, ancak galip duruma geçtikten sonra dışarı fırlayan bu zatı önemsemiyor. Galatasaray takımı kendi kendine oynuyor ve ‘‘şampiyon olacağım’’ diye haykırıyor.

Maçın kritiğinde Fatih Terim'in yanlış yerde görev verdiği Emre Belezoğlu'nun ızdırabı vardı. Eğer bu çocuk Gheorghe Hagi'nin şımarıkça çıkışından önce onun yerinde oynasaydı bu kadar zor durumlara düşmezdik. Şekerspor'u çok seviyor ve kutluyorum. Ama arada çok büyük klas farkı vardı ve bu klas farkı Galatasaray Teknik Direktörü'nün saçmalıklarına rağmen skora yansıdı.

Tekrar ediyorum, şampiyon olacağız. Ama ondan sonra bize bir teknik direktör gerekiyor.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz