GeriSpor Körfez'in ev özlemi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Körfez'in ev özlemi

Kocaelispor Teknik Direktörü Kurtar, takımının ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu belirtirken, kendi tesislerinde çalışma imkanı bulmalarıyla herşeyin daha güzel olacağını söyledi.

Kocaelispor'da Teknik Direktör Güvenç Kurtar, takımdaki gençlerin performansından memnun olduğunu belirtirken, şimdilik tek sorunlarının kendi tesislerinden uzak kalmaları olduğunu söyledi. Kurtar, ‘‘Depremin yarattığı strese rağmen tüm futbolcularım ellerinden geleni yapıyorlar. Kocaelisporlu futbolcular, bölge insanına ligde alacakları başarılı sonuçlarla moral dopingi yapacaklarını biliyorlar’’ dedi.

Takımda herkesin üzerine düşen görevi yerine getirdiğine değinen Kurtar, ‘‘Herkes işi sıkı tutuyor. Lige verilen arada sık sık hazırlık maçı yapıp futbolcuları formda tutmaya çalışıyoruz. Tesislerimizin onarımı bitip çalışmalarımızı orada yapmaya başlasak her şey daha güzel olacak’’ diye konuştu.

Şu anda kullanılır durumda olmasına rağmen büyük depremde önemli sayılabilecek derecede çatlaklar meydana gelen, ancak temel ve iskeletinde tehlikeli durum bulunmayan Sefa Sirmen Tesisleri'nde uzman ekiplerce gereken tesbitler yapıldı. Tesislerde onarım için de kollar sıvandı. İstanbul'da sürekli kamp yaptıkları için bir an önce İzmit'e dönmek isteyen Kurtar ve futbolcular, onarımın bir an önce bitirilmesini istediklerini söyledi. Kulüp yönetimi, Kocaelispor Tesisleri'nin prefabrik ev inşaatlarının başlamasıyle en kısa sürede boşaltılacağını da bildirdi.Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle