« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez'e çıkarma

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaeli maçı öncesi Antalya'da yine seferberlik var

Başkan Bekir Kumbul ve yöneticilerin büyük bir bölümü takımla birlikte İzmit'e gidiyor. Kırmızı beyazlı taraftarlar da bu gece 5 otobüsle yola çıkacak. Antalyaspor'da parola, en az 1 puan.

Maç 17.30'da

Antalyaspor, yarın deplasmanda oynayacağı Kocaelispor maçının hazırlıklarını dünkü antrenmanla tamamladı. Kırmızı beyazlı kafile, bugün 10.00 uçağı ile İstanbul'a giderek Dedeman Otel'de kampa girecek. Şimşekler yarın öğleden sonra karayolu ile İzmit'e geçerek saat 17.30'da İsmetpaşa Stadı'nda Kocaelispor karşısına çıkacak.

Seferberlik

Antalyaspor, bu zor maçta yalnız olmayacak. Başkan Bekir Kumbul ve yönetim kurulu üyelerinin büyük bir bölümü İzmit'e gidiyor. Taraftarlar da bu gece saat 22.00'de Cumhuriyet Meydanı'nda toplanarak 5 otobüsle yola çıkacak. Cezalı Burhan dışında eksiği olmayan kırmızı beyazlılar, Kocaeli'den en az 1 puanla dönmeyi hedefliyor.

Primler ödendi

Bu arada yöneticiler, geçen hafta 4-1 kazanılan ve 1'er milyar lira olarak açıkladıkları Van maçının galibiyet primini önceki akşam futbolculara dağıttılar. Futbolculara toplam 22 milyar lira ödeme yapan kurmaylar, yarınki Kocaelispor maçının galibiyet primini de karşılaşmadan önce soyunma odasında açıklayacaklar.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler