Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez'e aşı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Serdar'ın cezası, Orhan Ak'ın da sakatlığı nedeniyle forma giyemeyeceği G.Birliği maçında genç futbolcularına güvendiğini söyledi.

FORMA SAVAŞI

Kocaelispor'da Serdar'ın cezalı, Orhan Ak'ın da sakatlığı nedeniyle forma giyemeyeceği G.Birliği maçında genç ve yedek futbolculara şans doğdu. Yeşil siyahlı ekibin dün basına açık idmanında yedek futbolculardan Osman Çakır, Engin, Cihan, İlker ve Ali Mumcu’nun, teknik direktör Güvenç Kurtar'ın gözüne girebilmek için çaba harcadıkları gözlendi.

Afrika Kupası maçlarından dönen Mısırlı futbolcular Ahmet Hassan ile Abdülmünem Hüssam'ın da takıma katılmasıyla yeşil siyahlı takımda forma savaşı başladı. Sahalarındaki maçlarda puan kaybına tahammüllerinin olmadığını söyleyen teknik direktör Güvenç Kurtar, ‘‘Futbolcularımdan memnunum G.Birliği maçından da 3 puan çıkaracağız’’ dedi.

Yeşil siyahlı ekibin formda golcüsü Dobrowski, ‘‘Bizim için Beşiktaş maçından daha önemli’’ dediği G.Birliği karşılaşmasında sahaya galibiyet için çıkacaklarını söyledi. Öte yandan Kocaelispor yönetimi daha önce 12 milyar lira olarak belirledikleri iç saha galibiyet primini Erzirumspor maçı da dahil olmak üzere 20 milyar liraya yükseltti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler