« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez'de yine operasyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kocaelispor'da budama operasyonu devam ediyor. Rasim Kara'nın Soner ve Halil İbrahim'i, Adanaspor'la yolları ayrılan Hikmet Karaman'ın da Orhan Kaynak, İlker ve Saffet'i kadro dışı bırakmasınan ardından şimdi de Bulgar Pazin'in gönderilmesi gündemde.

OPERASYONLARIYLA GELDİLER
Lige Güvenç Kurtar'la başlayan, ardından Rasim Kara ile devam eden son olarak da Hikmet Karaman'a teslim edilen Kocaelispor'da antrenör değiştikçe futbolcular arasında da operasyon da sürdü. Yeşil siyahlı takımın göndermeyi kararlaştırdığı Pazin'in yerine orta sahaya bir başka Bulgar futbolcunun alınacağı öğrenildi. Bir türlü uyum sağlayamayan ve sürekli sakatlığı bahane eden Pazin'in Levski Sofya Kulübü'nden orta saha oyuncusu Aleksandrov'la takas edilmesi için temaslar yapıldığı belirtildi.

"AMAÇ LİG'DE KALMAK"
Diğer yandan teknik direktör Hikmet Karaman, kupada Gençlerbirliği'yle eşleşilmeleriyle ilgili olarak, "Biz şu anda kupayla ilgilenmiyoruz. Kupadaki rakip önemli değil. Bizim tek düşüncemiz, pazar günkü Adanaspor maçını kazanmak, ligde varlığımızı sürdürebilmek" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler