« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez tekledi: 1-1

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

STAT: İsmetpaşa

HAKEMLER: Serdar Tatlı (**), Şenol Kutrup (**), Şeref Küskün (**)

KOCAELİSPOR: Metin Mert (**)- Osman (**), Mirkoviç (***), Mert Korkmaz (***)- Soner (**), Tarık (**) (Dk.46 Bülent **), Nuri (*), Zeki (**), Dobrowski (**)- Sabin İlie (*) (Dk.65 Ahmet *), Orhan (**)

YEDEKLER: Stingaciu- Taşkın, Engin

GENÇLERBİRLİĞİ: Hasan (**)- Tobie (**), Ümit Özat (**), Tolga (**)- Erkan (**), Thomas (**) (Dk.65 Nihat *), Metin Diyadin (**), Geremi (***), Mehmet Şimşek (**)- Ümit Karan (**), Hakan Demir (**) (Dk.80 Erion *)

YEDEKLER: Recep- İsmail, İlker, Serdar, İdris

GOLLER: Dk.27 Geremi, Dk.51 Orhan

SARI KART: Nihat (G.Birliği)

Yeşil siyahlılar, tehlikeli bölgeden kurtulma mücadelesi veren G.Birliği'ne puan kaptırdı. Karşılıklı goller Geremi ve Orhan'dan geldi...

Kocaelispor, saha ve seyircisi önünde karşılaştığı G.Birliği'ne takıldı: 1-1. Yeşil siyahlılar, düşme hattından uzaklaşmak isteyen rakibi karşısında oyuna tutuk başladı. 1. dakikada Ümit Karan'ın kafa vuruşu üst direğe çarpıp auta çıktı. 27. dakikada Hakan Demir, Geremi'yi gördü. Bu futbolcu ceza alanı dışından gelişine yerden çok sert vurdu ve G.Birliği'ni öne geçiren golü attı. İlk yarı konuk ekibin 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

51. dakikada G.Birliği kalesindeki karambolde Bülent'in kafa ile indirdiği topu Mirkoviç topuk pasıyla Orhan'a çıkardı. Orhan altıpasın sağında sert vurdu ve maçın skorunu ilan eden golü kaydetti: 1-1.Bunları da Beğenebilirsiniz