« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez moral buldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor'da Beşiktaş maçı öncesi sakat ve hastalar iyileşirken Serdar'ın da cezasının bitmesi teknik heyeti rahatlattı.

SAHASINDA cumartsi akşamı Beşiktaş'la karşılaşacak olan Kocaelispor'da maç öncesi sakat ve hastaların iyileşmesi, Serdar'ın da cezasının sona ermesi teknik heyeti rahatlattı. Geçen hafta seyircisi önünde Gençlerbirliği'yle 0-0 berabere kalan Kocaelispor, idmanlarını dün de sürdürdü. Takımına İsmetpaşa Stadı'nda cooper testi uygulayan teknik direktör Güvenç Kurtar, dün de Körfez İlçesi'nde Körfez Belediyespor'la genç ağırlıklı bir kadroyla antrenman maçı yaptırdı.

MAZERET YOK

Kurtar, yaptığı açıklamada Beşiktaş maçını mutlak kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Serdar'ın sarı kart cezasının sona erdiğini, Orhan Ak'la Orhan Kaynak'ın sakatlıklarını atlattıklarını, hasta olan Cem Sinan'ın da iyileştiğini açıklarken şöyle konuştu: ‘‘Mısırlı futbolcularımız da dönünce kadro açısından iyice rahatladık. Şu anda alternatifi bol, zengin bir kadroyla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Beşiktaş karşılaşması, hiç bir mazeretimiz yok. Bu maçı mutlaka kazanmak zorundayız.'


Bunları da Beğenebilirsiniz