Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez’e takviye

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor teknik direktörü ‘‘Transfer şart’’ dedi

Yeşil siyahlı kulübün Mali Asbaşkanı Rasim Su, Kocaelispor'un ligde borcu olmayan 1-2 takımdan biri olduğunu söyleyerek, ‘‘Gelecek sezon için hangi mevkiye, hangi futbolcu gerekiyorsa o transfer edilecektir’’ dedi.

KOCAELİSPOR Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Güvenç Kurtar'ın hazırladığı transfer listesini mercek altına aldı. Yeşil siyahlı kulübü Mali Asbaşkanı Rasim Su, Kocaelispor'un ligde borcu olmayan 1-2 takımdan biri olduğunu söyleyerek, ‘‘Gelecek sezon için hangi mevkiye, hangi futbolcu gerekiyorsa o transfer edilecektir’’ dedi.

Marmara Depremi'nin ardından as futbolcuların deprem korkusu nedeniyle başka takımlara transfer olurken, genç kadrodan yaptığı takviyelerle lige devam eden Kocaelispor transfer için çalışmalara başladı. Başkan Sefa Sirmen'in, Ankara'da olması nedeniyle 2'nci Başkan M.Sadık Efe başkanlığında toplanan yönetim kurulu Teknik Direktör Güvenç Kurtar'ın sunduğu transfer listesindeki futbolcuları inceledi. Kurtar yeni sezon için hedeflenen başarıya ulaşılabilmesi için transferin gerekli olduğunu belirterek, ‘‘Bu sezon takıma genç kadrodan takviyelerde bulunduk. Bu sayede başarılı genç futbolcularımızı takıma kazandırdık. Ancak takıma takviye şart. Bunun içinde gerekli olan transferlerin yapılması gerekli’’ dedi.Mali Asbakan Rasim Su, istenen transferlerin yapılacağını belirterek ‘‘Türkiye'de Gençlerbirliği ile borcu olmayan ikinci kulüpten birisiyiz. Bu da transferde rahat hareket etmemizi ve her zaman olduğu gibi tercih edilen kulüp olmamızı sağlayacaktır. Gelecek sezon için hangi mevkiye, hangi futbolcu gerekiyorsa o transfer edilecektir’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz