Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Körfez atağa kalktı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kocaelispor yönetimi sözleşmesi biten 19 futbolcu ile masaya oturacak. Ayrıca çeşitli kulüplerde kiralık oynayan futbolcularla görüşülecek.

Gelecek yıl çok güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen Kocaelispor'da iç transfer görüşmeleri önümüzdeki hafta başlayacağı, sözleşmesi sona eren 19 futbolcusuyla masaya oturacağı açıklandı.

Kocaelispor'da, Faruk ve Moshoeu'ya karşılık Fenerbahçe'den alınan Tarık ve Sabin İlie'nin birer yıllık sözleşmeleri daha bulunuyor. Diğer oyuncular Stingaciu, Metin Mert, Osman, Mert Meriç (Mirkoviç), Turan, Toprak, Zeki, Soner, Evren, Kaan Dobra (Dobrowski), Bülent, Nuri, Mert Korkmaz, Taşkın, Orhan Kaynak, Ahmet, Engin, Alper ve Ergin'in sözleşmeleri sezon sonunda bitiyor.

OSİECK'TEN RAPOR

Kocaelispor yönetiminin pazartesi akşamı yapılacak toplantıda Alman çalıştırıcı Osieck'in vereceği rapor doğrultusunda oyuncularıyla masaya oturacağı kaydedildi. Bu arada önerilen rakamları kabul etmeyip takımda kalmak istemeyenlere de kolaylık sağlanacağı öğrenildi.

Kocaelispor'un çeşitli kulüplere kiralık olarak verdiği oyuncuların da teknik heyetin görevlendirdiği bir ekip tarafından sürekli izlendiği açıklandı. Kiralıklardan Altay'daki Erhan, Sakaryaspor'daki Doğan, Mücahit ve kaleci Özden'le yeniden sözleşme imzalanabileceği ileri sürüldü.

Nuri ve Ahmet'e de 3 büyüklerden transfer teklifleri geldiği, ancak Kocaelispor yönetiminin bu oyuncuları satma taraftarı olmadığı bildirildi. Öte yandan sezon sonunda ülkesine dönmesi beklenen Osieck'in yerine Mustafa Denizli ile Nejat Biyediç'in isimleri ağırlık kazanıyor.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler