« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kore bizim için şanssızdı"

Geçen yarış Kore'de Vitaly Petrov'un arkadan çarpması ile yarışı tamamlayamayan Michael Schumacher, Hindistan'da daha motive olacağını ve takıma çabalarının karşılığını vereceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Schumacher yaptığı açıklamada; "Gelecek yarış Hindistan'a ilk defa gidiyoruz. Yeni pisti ve kültürü görmek için sabırsızlanıyorum. Orada yapılanlardan etkileneceğimizden eminim. Etkinlik için büyük ilgi var ve dolayısıyla umarım Hindistan'daki yeni taraftarları eğlendireceğiz. Takvime yeni pistlerin katılmasını her zaman hoş görmüşümdür ve onlara uyum sağlamadaki zorluklardan keyif almışımdır. Kore'deki son yarış bizim için şanssızdı. Dolayısıyla önümüzdeki hafta sonu puan alma ve takımın çabalarına karşılık verme adına daha bir motiveyim" dedi.

trf1.net'in haberine göre; takım arkadaşı Nico Rosberg ise bu defa ön grubun içinde kalabilmeyi umuyor

Rosberg: "Hindistan'a ilk gidişimiz olacak. Oradaki ilk yarışımızın, bütün motor sporları taraftarları için iyi bir gösteri ve başarı oluşturmasını umuyorum. Yeni pistlere ilk defa gitmeden keyif alırım ki çabuk bir şekilde uyum sağlarım. Birçok bilinmez noktanın olması nedeniyle aracı ayarlaması ilginç hal alacak. Son yarış Kore'deki gibi yine ilk 6 içinde mücadele edebilmeyi ama bu sefer yarışın sonuna kadar onların önünde kalabilmeyi umuyorum" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.