« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Köprüden atlamayacağız

Slaven Bilic, sakat ve cezalılardan ötürü Tottenham karşısında eksik olacaklarını belirterek, “Ancak bu yüzden kendimizi köprüden atmayacağız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Bilic, Tottenham ile bıçak sırtı bir maç oynayacaklarını ama Avrupa Ligi grubu’nu lider bitirmek için çalışacaklarını söyledi. Bilic, Ersan Gülüm ile birlikte dün medyanın karşısına geçti. Bilic, “Kadromuzda birtakım eksikler var. Ama böyle bir durum var diye bir kısmımız birinci, diğer kısmımız ikinci köprüye gidip aşağı atlamayacağız . Her şeye rağmen grubu lider bitirmeye çalışacağız” diye konuştu.
Süper Ligi’de oynayacakları Gaziantepspor maçının neden pazartesi oynanmadığını anlamadığını da kaydeden Slaven Bilic, “Görünen o ki Gaziantepspor maçında da eksiklerimiz olacak. Rotasyon seçeneğimiz kısıtlı. Sorunların farkındayız. Trabzonspor maçına çıkarkan hücumda üç seçeneğimiz vardı ama maçtan sonra ne yazık ki sadece Cenk ve genç Furkan kaldı.

‘iYi DURUMDAYIZ’

Ersan Gülüm de yaptığı değerlendirmede, “İyi durumdayız. Karşımızda sıkı bir rakip ancak biz iyi performans ortaya koyup gruptan lider çıkmak istiyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler