Gündem Haberleri

  Köprü ve viyadüklerde deprem güçlendirme çalışması

  A.A
  13.01.2012 - 14:52 | Son Güncelleme:

  Kınalı Kavşağı ile Anadolu Otoyolu Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışması yapılacak.

  Karayolları 1. Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Müdürlüğün denetimi altındaki “Otoyollar (O-1, O-2, O-3) ve otoyolu bağlantı yolları üzerindeki köprü, viyadük ve tünellerin onarım ve depreme karşı güçlendirilme yapım işi (Kınalı-Anadolu otoyolu kavşağı arası)” kapsamında yapılacak çalışma, aşamalı olarak gerçekleştirilecek.

  Yarın başlanacak ve 21 Ağustos'ta tamamlanacak çalışmalar, trafiğin uygun olduğu 09.00-17.00 saatleri arasında yapılacak ve diğer saatlerde trafik normal seyrinde devam edecek.

  Söz konusu saatler arasında yapılacak çalışmalarda şartlara bağlı olarak çalışma yönünde birer şerit (Mahmutbey-Kınalı yönündeki bir şerit ile Kınalı-Mahmutbey yönündeki bir şerit) trafiğe kapatılacak ve trafik akışı diğer şeritlerden sağlanacak.

  Açıklamada, çalışmalar sırasında sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı