DÜZCE HABERLERİ

Köprü Vazifesi Görüyor

IHA
22.08.2015 - 09:33Son Güncelleme :

DÜZCE BELEDİYESİ MUHTARLIK MÜDÜRLÜĞÜ BELEDİYE İLE MUHTARLAR ARASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR.

IHA

Düzce Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, mahalle muhtarlarıyla belediye birim müdürleri arasında köprü vazifesi görüyor. Diğer müdürlüklerle koordineli bir şekilde çalışarak muhtarlar tarafından gelen talep ve şikayetlere cevap veriyor.
Belediye başkanının en yakın çalışma arkadaşları olan mahalle muhtarlarının daha iyi şartlarda çalışabilmesi için kurulan Düzce Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, mahalle muhtarlarının talep ve şikayetlerine diğer müdürlüklerle koordineli bir şekilde çalışarak cevap veriyor.
Mahalle muhtarları, Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından açılan site aracılığıyla kendilerine verilen mail adresi ve şifre üzerinden şikayet ve taleplerini Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü’ne iletiyor. Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından kurulan sistemle Düzce Belediyesi’nin mücavir alanında olan talepler Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’ne ulaştırılıyor.
Düzce Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ise ilgili müdürlüklerle iletişime geçerek 15 gün içerisinde Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü aracılığıyla gelen talep ve şikayetlere cevap veriyor. İlgili müdürlükler öncelik sırasına göre gelen talepleri iş programına alıyor.
Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından kurulan site haricinde Düzce Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü aracılığıyla muhtarlardan gelen talepler yine aynı işleyişle işleme alınıyor.
Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Düzce Belediyesi mücavir alanında bulunan 56 mahalle muhtarı ile belediye birim müdürleri arasında köprü vazifesi görerek işleyişi hızlandırıyor.
Ayrıca Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen "her mahalleye bir muhtarlık binası" çalışmaları kapsamında 10 muhtarlık binası daha hayata geçiriliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Köprü Vazifesi Görüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ağustos 2015 tarihinde saat 09 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köprü Vazifesi Görüyor haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Kasım 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:56
  • Guneş
   07:41
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   15:25
  • Akşam
   17:42
  • Yatsı
   19:15
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı