Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Köprü korkuluklarına tutundu, eşini nasıl dövdüğünü anlattı

  Hürriyet Haber
  16.01.2015 - 16:47 | Son Güncelleme: 16.01.2015 - 18:10

  SAMSUN'da köprü korkuluklarına tutunan 40 yaşındaki Yunus K., ırmağa atlayacağını söyledi. Bu sırada eşiyle ilgili söyledikleri şaşkınlık yarattı.

  Kendisini görüntüleyen gazetecilere eşini nasıl dövdüğünü anlatan Yunus K., polisin müdahalesiyle korkuluklardan alınarak hastaneye kaldırıldı. Samsun'da oturan ve inşaatlarda çalışarak geçimini sağlayan 2 çocuk babası Yunus K., iddiaya göre bir süre önce eşini sokak ortasında dövdü. Hastaneye kaldırılan kadın daha sonra devlet korumasına alındı. Eşinin, kadın sığınma evine yerleşmesinin ardından bunalıma giren Yunus K., köprü korkuluklarının arkasına geçti. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine, polis, sağlık ekipleri ve dalgıç polisler sevk edildi. Polislerin iknaya çalıştığı Yunus K., korkuluklardan ayaklarını boşluğa bırakıp "Yaklaşırsanız atlarım" diye bağırdı. Bunun üzerine polisler geri çekildi.  'BEN CAHİL BİRİYİM, EŞİMİ GEÇEN GÜN DÖVDÜM'

  Yunus K., kendisini görüntüleyen gazetecilere "iyi çekin" diyerek, "Ben cahil biriyim. Eşimi geçen gün şurada dövdüm. Saçlarından tutup vurdum yere. Sonra sürükledim. Darp raporu aldıktan sonra devlete sığındı" diye konuştu.
  Bu sırada bir anlık dikkatsizliğinden yararlanan ekipler, kendisine müdahale edip korkuluklardan aldı. Ambulansa zorla bindirilen Yunus K. Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı