Ege Haberleri

EGE

  Köpekten korkup yola fırladı 2 araç çarptı

  Turaç TOP / İZMİR, (DHA)
  16.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bornova’da arkadaşlarıyla dolaşırken köpekten korkarak aniden yola çıktığı ileri sürülen ve araçların çarpması sonucu ağır yaralanan 18 yaşındaki Tugay Günbeyi, 17 gün sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti.

  TUGAY Günbeyi, arkadaşlarıyla dolaşırken, Bornova Anadolu Lisesi önünde yola fırladığı ileri sürüldü. Günbeyi’ne önce H.B.’nin kullandığı 35 EHB 08 plakalı araç çarptı. Çarpmanın etkisiyle yolun karşı şeridine düşen 18 yaşındaki Ünbeyi’ne bu kez K.Ö.’nün kullandığı 35 AJ 7590 plakalı otomobil çarptı. Ağır yaralanan Günbeyi, kaldırıldığı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, 24 Aralık’ta yaşamını yitirdi. Önce serbest bırakılan H.B., daha sonra tutuklandı.
  Arkadaşları, Günbeyi’nin yanlarına yaklaşan köpekten korktuğu için yola doğru koştuğunu, bu nedenle kazanın meydana geldiğini belirtti. Soruşturmayı tamamlayan savcı, her iki sürücü hakkında, 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.
  İlginç not bıraktı
  Genç yaşta yaşamını yitiren Günbeyi’nin, kazadan iki gün önce, sosyal paylaşım sitesi facebook’taki sayfasına, “Melek gelir, hava atar. Felek gelir şaka yapar. Ben hayata küsmüşüm, azrail gelse kaç yazar” diye yazdığı dikkat çekti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı