« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'u beraberlik bile kesmiyor

Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, kendilerini üzen Fenerbahçe maçının ardından Ankaraspor karşısında beraberliğe bile tahammülleri olmadığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Öten, takımın Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde dün akşam son antrenmanını yaparak yarın yapılacak Ankaraspor maçının hazırlıklarını tamamladığını belirtti.

Levent Kartop'un sakat, Zafer Demir'in kırmızı kart cezalısı olduğu için maç kadrosunda bulunmayacağını ifade eden Öten, “Ceyhun'a da hakeme hakaret ettiği gerekçesiyle 3 maç ceza geldi. Biz bu cezayı Ceyhun'un hak etmediği düşüncesindeyiz. Bu nedenle cezanın en fazla 1 maça düşürülmesi için bugün Tahkim Kurulu'na başvuracağız” dedi.
Takımın, Konya'da yapılan Fenerbahçe maçının olumsuz etkisini, lige verilen bir haftalık arayla birlikte tamamen üzerinden attığını anlatan Öten, şunları kaydetti: “Oyuncularımız ve hocamızın morali çok yüksek. Adeta yeniden doğmuş gibi lige kalınan yerden devam edecekler. Ankaraspor maçı, 2 denk takımın mücadelesi olacak. Ancak Fenerbahçe maçındaki performansa benzer bir futbol ortaya koyarsak, rakibi rahatlıkla yeneriz. Bu maçta 3 puan almayı bir misyon olarak üstlendik. Çünkü, bizi üzen Fenerbahçe maçının ardından Ankaraspor karşısında beraberliğe bile tahammülümüz yok. Ancak şunu da belirteyim, sahada iyi oynayan kazanacak.”

Öten, hedeflerinin ilk yarıyı 25 puan alarak kapatmak olduğunu, bundan sonraki maçlara da bu çerçeveden bakacaklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz