« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'dan taraftara çağrı

Bank Asya 1. Lig'de liderliğini sürdüren Konyaspor, hafta sonu evinde ağırlayacağı Boluspor karşısında taraftarı yanında görmek istiyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Hüsnü Özkara, yaptığı açıklamada, Boluspor maçının kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi.
Ligin ilk yarısını lider bitirebilmek için kazanmaları gereken maçlardan birine çıkacaklarını ifade eden Özkara, “Bütün hazırlıklarımızı galibiyet üzerine yapıyoruz. Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirdik. Oyuncularım hem psikolojik hem de fiziksel olarak bu maça hazırlar” dedi.

Özkara, Boluspor'da yaşanan teknik direktör değişikliğinin takıma olumlu bir hava katacağını belirterek, şunları kaydetti:
“İyi bir ekibe karşı oynayacağız. Çok zor bir 90 dakika olacak. Ancak biz de iyi bir ekibiz ve moral olarak çok iyi durumdayız. Futbolcu arkadaşlarım şampiyonluk hedefimizin bilincinde. Kendi oyunumuzu sahaya yansıtarak, sahadan 3 puanla ayrılmak ve yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz.”

-TARAFTARA ÇAĞRI-

Ligde şampiyonluk mücadelesi verdiklerini ifade eden Özkara, “Şampiyonluk yolunda taraftarımızla birlikte yürümek istiyoruz. Boluspor maçında tribünlerin dolmasını bekliyoruz” dedi.

Taraftarın takıma desteğini artırmak için başlatılan “Bayrak As Kampanyası”nın şehirde hareketliliği artırdığını da anlatan Özkara, birçok yerde yeşil beyaz bayrakları görmenin kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Özkara, Boluspor maçında taraftar patlaması beklediğini de sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz