« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'da kaptanlık bandı El Saka'ya geçti

Konyaspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Yasin'in talebi üzerine kaptanlığın El Saka'ya geçtiğini söyledi. Transfer konusuna da değinen Sağlam, santrfor arayışlarının sürdüğünü ancak görüştükleri futbolcuların ismini vermeyeceğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sağlam, Konyaspor Mehmet Lav Tesislerinde, oyuncuları Yasin, El Saka, Erhan Albayrak ve Batista ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, temel amaçlarının iyi oynayan bir takım oluşturmak olduğunu söyledi.

Başarılı bir kamp dönemini geride bıraktıklarını ifade eden Sağlam, "Bazı oyuncularla yollarımızı ayırdık, bazılarıyla yola devam ediyoruz. Takımda oyuncular arasında uyum sorunu yaşamıyoruz" dedi.

TAKIM KAPTANLIĞI

Sağlam, kaptan Yasin'in talebi üzerine takım kaptanlığının El Saka'ya geçtiğini belirterek, "Yasin bu sezon daha yüksek bir performans gösterebilmesi için takım kaptanlığını bırakma talebini bana iletti. Belli bir süre bekleyip, Yasin'in söylediklerini antrenmanlarda gözlemledim. Daha sonra da kaptanlığı El Saka'ya verdim" dedi.

TRANSFER KONUSU

Sağlam, santrfor arayışlarının sürdüğünü ancak görüştükleri futbolcular konusunda isim vermek istemediklerini belirterek, "Gol yollarında etkili bir oyuncu transfer edemezsek, elimizdeki malzemeyle yola devam ederiz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz