« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'da Horuz'u devirme hesapları

Denizlispor maçını orta sıralardan üst sıralara geçişin önemli bir adımı olarak gören Konyaspor, ikinci yarının ilk deplasman maçından mutlak 3 puan hedefliyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, hafta sonunda deplasmanda yapacakları Denizlispor maçının hazırlıklarının sürdüğünü söyledi.

Takımda morallerin yüksek olduğunu, bu yüzden hazırlıklarının olumlu havada geçtiğini ifade eden Öten, sıralamadaki çıkışlarını sürdürmeyi hedeflediklerini ve galibiyetten başka düşüncelerinin olmadığını kaydetti.

Tek isteklerinin deplasman fobisini yenmek oluğunu dile getiren Öten, “Bu maç bizim için çok önemli. İkinci yarının ilk deplasman maçından galibiyetle ayrılarak hak ettiğimiz yere ulaşacağız” dedi.

Öten, Denizlispor'un iyi transferler yaptığını ve kendi sahasında galibiyete oynayacağını belirterek, zor bir maç olacağını ancak kazanan taraf olmayı istediklerini bildirdi.

Ülkesinin milli takımında olan El Saka, sakatlığı süren Batista ve sarı kart cezalısı Murat Hacıoğlu dışında eksiklerinin bulunmadığını ifade eden Öten, Konya'da bulunan Kais'in Denizlispor maçında forma giyebileceğini, ancak bu durumun teknik heyete bağlı olduğunu söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz