« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'da hedef ilk beş

Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, Konya Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, ara transfer dönemini en iyi şekilde değerlendirerek, başarılı transferler yaptıklarını söyledi ve ekledi: Ligde hedefimiz en iyi 5 takım arasına girmek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çok önemli oyunculardan yoksun çıktıkları Kayseri Erciyesspor karşısında net skorla galip geldiklerini anlatan Öten, şunları kaydetti:  “En büyük şansımız, Aykut Kocaman gibi başarılı bir teknik direktöre sahip olmaktır. Hocamız, hep ileriyi düşünen, kendisini ikinci planda tutmaya çalışan bir kişi. Bu nedenle başka takıma gideceği yolunda ortaya atılan söylentiler tamamen gerçek dışı. Konyaspor, çıkışını sürdürerek ligde en iyi 5 takım arasına girmeyi hedefliyor. Ligdeki takımlar arasında çok az puan farkı var. Bu nedenle bundan sonraki tüm maçlar final havasında geçecek.”

KENTİN TANITIMI

Güven Öten, Konyaspor'un başarılarının, kentin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını vurguladı.
Öten, “Bu nedenle herkesin kenetlenerek Konyaspor'un başarısı için çalışması gerekiyor. Takım başarılı olunca kentte çok büyük bir enerji ortaya çıkıyor. Tüm kurum ve kuruluşlara takıma destek çağrısı yapıyoruz” diye konuştu.
Ankara Yolu üzerindeki tesislerin inşaatının Mayıs sonunda tamamlanacağını vurgulayan Öten, takımın halen kullanmakta olduğu Karatay Tevfik Lav Tesisleri'nin ise amatör takıma devredileceğini sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz