« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor'da damping: Kale arkası 1 YTL

Geçen hafta alınan farklı Denizlispor yenilgisinin ardından Konyaspor, bu hafta oynayacakları Gençlerbirliği maçında taraftarını tribüne çekmek için kale arkası bilet fiyatını 1 YTL, maraton ve yeşil tribünü ise 3 YTL olarak belirledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Basın sözcüsü Güven Öten, Denizlispor yenilgisinin takım ve yönetim üzerinde adeta şok etkisi yarattığını söyledi.
Bu yenilginin takımda moral bozukluğuna yol açtığını ifade eden Öten, “Aslında bir açıdan da yenilgi iyi oldu. Futbolcular, Gençlerbirliği maçına daha hırslı hazırlanıyor. Geçen haftanın acısını diğer maçlardan çıkarmak için herşeylerini ortaya koyuyorlar. Oyuncuların hırsı ve isteği sevindirci” dedi.

Kaldıkları yerden devam etmek, farklı yenilgiyi unutmak için kendi sahalarında yapacakları Gençlerbirliği maçında mutlak galibiyet hedeflediklerini belirten Öten, şunları kaydetti:  “Takımın motivasyona ihtiyacı var. Bunu da en iyi taraftar sağlıyor. Bu maçta önceki haftalara göre daha fazla taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu yüzden bilet fiyatlarını ucuz tuttuk. Kale arkası bilet fiyatını 1 YTL, maraton ve yeşil tribünü 3 YTL ve kapalı tribün biletini ise 10 YTL olarak belirledik. Taraftarlarımızı bu önemli maçta takımına destek vermeye çağırıyoruz. Galibiyet için arkamızda olsunlar.”

Öten, Batista dışında eksiklerinin bulunmadığını ifade ederek, tam kadro sahaya çıkacaklarını ve istedikleri 3 puanı, saha avantajını iyi kullanarak alacaklarını iddia etti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler