« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konyaspor - Fenerbahçe maçında sürpriz konuk

Geçirdiği trafik kazası sonrası futbol hayatı sona eren Torku Konyaspor'un eski futbolcusu Branimir Poljac, Konya’ya geldi. Poljac bu akşam oynanacak olan Torku Konyaspor – Fenerbahçe maçını tribünlerden takip edecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Havaalanında çok sayıda yeşil-beyazlı taraftarın karşıladığı Poljac ayağının tozuyla Anadolu’da Bugün’e özel açıklamalarda bulundu.

Konya’da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Branimir Poljac, “6 yıl içerisinde çok engeller oldu. Şu an her şey çok güzel. Konya’ya geldiğim için çok mutluyum. Konya’yı ve Konyaspor’u çok seviyorum. Dün uçağım geç geldi Konya’ya. Beni geç saatlerde havaalanında karşıladılar. Konya halkını ve Konyaspor taraftarını çok özledim. Buraya tekrar gelmek çok güzel. Konya’da futbol oynadığım zamanlar aklıma geliyor sürekli. Bana göre Konyaspor taraftarı dünyanın en iyi taraftarı. Onları çok seviyorum” dedi.

ÇOK İYİ ATMOSFER VAR
Yeni stadyumda çok iyi bir atmosfer olduğunu belirten Konyasporlu eski futbolcu, “Yeni stadyumun yapıldığını biliyorum. İzleme şansım oldu. Türkiye Milli Takımının maçlarını seyrettim. Gerçekten çok güzel atmosfer olduğunu gördüm” şeklinde konuştu.

Konyaspor - Fenerbahçe maçında sürpriz konuk

ESKİ TAKIM ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞÜYORUM
Torku Konyaspor’dan eski takım arkadaşları ile görüşmeyi sürdürdüğünü dile getiren Branimir Poljac şunları söyledi:

“2010 yılından görüştüğüm takım arkadaşlarım var. Eser Yağmur ve daha birçok takım arkadaşımla sosyal medya üzerinden konuşuyoruz. İlk sakatlığım dönemlerde morale çok ihtiyacım vardı. Konyaspor beni o sene ziyaret ettiğinde çok memnun olmuş ve sevinmiştim.”

ÖZETLERİ İZLİYORUM
Torku Konyaspor’u uzakta da olsa takip ettiğini ifade eden Poljac, “Torku Konyaspor maçlarını canlı seyretme şansım olmuyor ama maçlardan sonra özetlerini izliyorum. Ligdeki durumu takip ediyorum. Çok iyi bir gidişat var. Umarım bu şekilde devam eder ve çok daha iyi yerlere gelir Torku Konyaspor” şeklinde görüş belirtti.

BERABERLİKLE BİTEBİLİR
Fenerbahçe ile oynanacak maçta kalbinin Konyasporla olduğunu söyleyen Norveçli eski oyuncu, “Konyaspor bu akşam Fenerbahçe ile maçı var. Zor bir maç olacak. Konyaspor’un galip gelmesini çok istiyorum. Umarım güzel bir maç olur. Tahminim maç beraberlikle sonuçlanabilir” dedi.

Torku Konyaspor'un eski futbolcusu Branimir Poljac, bundan sonraki süreçte menajerlik veya futbol yorumculuğu yapabileceğini söyledi. Polcak son olarak Türk yemeklerini ve özellikle Etliekmek’i çok özlediğini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz