« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Konyaspor, Beşiktaş maçında çıkışa geçecek'

Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, cuma günü deplasmanda Beşiktaş'la oynayacakları karşılaşmada galip gelerek çıkışa geçeceklerini iddia etti.

DHA
SON GÜNCELLEME
Sahasında oynadığı Sakaryaspor ve Antalyaspor maçlarında berabere kaldıklarını hatırlatan Başkan Ahmet Şan, Beşiktaş'ın güçlü bir rakip olduğunu belirtirken şöyle konuştu: “Geçen yıl en kötü durumumuzda, İstanbul’daki maçtan galip ayrılmıştık. Bu yıl da İstanbul’dan 3 puanla dönüp, kaybettiğimiz puanları telafi etmeyi planlıyoruz. Böylece iyi bir çıkış yakalamış oluruz. Çünkü Beşiktaş maçından sonra da Fenerbahçe, Trabzonspor ve Galatasaray gibi zor bir seriye gireceğiz. Teknik heyete ve futbolcularımıza da son derece güveniyorum. İnönü Stadı'ndan en az 1 puanla ayrılacağımıza inanıyorum.“

SAMBACI GOLCÜ GELİYOR

Brezilya’nın Juventuda takımında oyanayan 23 yaşındaki forvet oyuncu Eder Ceccon'la 1 yıllığına kiralık olarak anlaştıklarını da açıklayan Başkan Ahmet Şan, “Eğer son dakikada bir prüz çıkmazsa Eder Ceccon, yarın Konya’ya gelecek. Eder Ceccon'u da Beşiktaş maçında oynatmayı düşünüyoruz“ dedi.

Sakaryaspor maçından sonra Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından verilen 250 bin YTL’lik cezaya Tahkim Kurulu'na başvurarak itiraz ettiklerini de açıklayan Başkan Şan, “Cezanın indirileceğine inanıyoruz“ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz