Konya Haberleri

KONYA HABERLERİ

  Konya'da hekimler için anket

  DHA
  17 Mart 2017 - 17:35Son Güncelleme : 17 Mart 2017 - 17:35

  Konya'da hekimler için anket

  KONYA,(DHA)- KONYA Tabip Odası, hekimler için anket çalışması yapmaya başladı. Anketin detaylarını 14 Mart Tıp Bayramı programında anlatan Başkan Dr. Seyit Karaca, “İletişimin değerini bilerek, üyemiz olsun veya olmasın tüm meslektaşlarımızı anketimize katılmaya davet ediyoruz” dedi.
  Konya Tabip Odası tarafından bir otelde düzenlenen 14 Mart Tıp Bayramı programına başta Vali Yardımcısı Mehmet Ünal ve Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker olmak üzere Konya Baro Başkanı Av. Mustafa Aladağ, Konya Eczacı Odası Başkanı Ecz. Cemil Karakap, Diş Hekimleri Oda Başkanı Dt. Gürbüz Eldeniz ve diğer protokol üyeleri ile çok sayıda doktor ve aileleri katıldı. Katılım için teşekkür eden Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Seyit Karaca, “Geçtiğimiz yıl yapılan programa göre  yüzde 60 civarında fazla olan katılım nedeniyle de meslektaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi. Dr. Karaca, bundan sonra daha hızlı bir şekilde oda çalışmaları ile hekimlerle beraber olacaklarını ifade etti.
  Dr. Seyit Karaca konuşmasında, hekimliğin önemi, sağlık çalışanlarının karşılaştığı sorunlar ve bu sorunlara ilişkin Konya Tabip Odası’nın yapmış olduğu çalışmalar konusunda bilgi verdi. Başkan Karaca, “Odamız yapmış olduğu çalışmaları daha etkili hale dönüştürmek ve meslektaşlarımızla olan iletişimimizi daha da kuvvetlendirmek için bağımsız bir araştırma firmasına anket yaptırmaktadır. Bu anketi, başta ilimizdeki siz değerli hekimlerimiz başta olmak üzere sağlık çalışanlarının sağlık çalışma ortamının ve ülkemiz sağlık hizmet düzeyinin daha da iyileştirilmesine katkı sunmak adına planlamış bulunmaktayız. Anket, Odamız üyesi olsun veya olmasın siz meslektaşlarımıza açıktır. http://onlineveri.com/anket/kto adresinden online olarak katılıp cevaplandırabileceğiniz anketimiz Mart ayı sonuna kadar sizler için yayında kalacak. Ara raporlarda güzel veriler elde edeceğimizi gördüğüm anketimize katılımınız bizleri sevindirecek” dedi.

  Etiketler:
  YASAL BİLGİLENDİRMEHurriyet.com.tr’nin Yerel Haberler bölümünde, DHA ve İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu bölüme editoryal müdahalede bulunmamaktadır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.
  KonyaBugün14 ºCKısa Sağınak Yağışlı
  • Cuma12 ºC
  • Cmts14 ºC
  • Pazr15 ºC
  • Pzts18 ºC
  • Salı18 ºC
  • Çarş17 ºC

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı