« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konya'da galibiyet sevinci

Bank Asya 1. Lig takımlarından Konyaspor'da, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi karşısında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Konyaspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara, aşırı sıcak bir havada mücadele eden iki takım oyuncularını da kutlamak gerektiğini belirtti.

Özkara, 90 dakika boyunca iyi mücadele ettiklerini ifade ederek, “Olumsuz hava koşullarına rağmen üst düzey mücadele gösteren oyuncularımı kutluyorum. Sezona 3 puanla başladığımız için son derece mutluyuz” dedi.

Galibiyetin yanı sıra maç boyunca rakibe sadece bir pozisyon verdiklerini bunun da önemli olduğunu anlatan Özkara, şunları kaydetti:
“Yeni bir takımız. Oyunun genelinde iyi bir görüntü çizdik. Ligin ilk haftası olmasına karşın oyuncularımın ortaya koyduğu performans gelecek haftalar için umut verdi. Ancak eksikliklerimiz de var. Kaliteli oyunculardan kurulu bir kadroya sahibiz ve önümüzdeki haftalarda uyum sorununun atlatılmasıyla çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum.”

Özkara, sezona deplasmanda 3 puanla başlamanın takımın moral ve motivasyonuna olumlu katkılar yapacağını da sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler