ANKARA HABERLERİ

Konya’ya hızlı tren için ilk hazırlıklar

Hürriyet Haber
28.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Demiryolu Yapım Dairesi Başkanlığı, Ankara-Konya hızlı tren hattının güvenlik değerlendirmesi raporlaması hizmet işini yaptırmak üzere ihale açtı. İşin süresi işe başlama tarihinden itibaren 240 gün olarak belirlendi.

Hürriyet Haber

Açık ihale usulü

İhale, 18 Ağustos tarihinde saat 14.00’te TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Demiryolu Yapım Dairesi Başkanlığında 18 Ağustos 2010 tarihinde saat 4.00’te “açık ihale usulü” ile yapılacak.

Yerli ayırımı yok

İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif, fiyat esasına göre belirlenecek. Yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olan ihalede yerli istekliler lehine fiyat avantajı uygulanmayacak.

Katılımcılar şartnameyi bedel ödeyerek TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Demiryolu Yapım Dairesi Başkanlığı İhale ve Sözleşme Şubesinden satın alabilecekler.

Toplam bedelden

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ihale günü ihale saatine kadar komisyona verilecek.
Buna göre ihale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Konya’ya hızlı tren için ilk hazırlıklar haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı