KONYA HABERLERİ

Konya SMMMO’dan Ymm Sınavları İçin Hazırlık Kursu

IHA
30.09.2015 - 10:23Son Güncelleme :

KONYA SMMMO'NUN ÜYELERİNE YÖNELİK AÇTIĞI "YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK SINAVLARINA HAZIRLIK VE İHTİSAS KURSU BAŞLADI.

IHA

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odasının, üyelerine yönelik açtığı, "Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarına (YMM) Hazırlık ve İhtisas Kursu" başladı.
Oda Başkanı İsmail Turan, yaptığı açıklamada, açtıkları kursa yalnızca Konya’dan değil Türkiye’nin birçok ilinden meslektaşın katıldığını ve şimdiye kadar ki en fazla katılımlı Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarına hazırlık kursu olduğunu söyledi. Turan, oda olarak amaçlarının mesleki eğitim faaliyetlerini devam ettirmek olduğunu belirterek, “Kursumuzun amacı bu sınava girecek meslektaşlarımızı en iyi seviyede hazırlamak, sınava girmeyecek meslektaşlarımız için de mesleki gelişim ve ihtisas imkanı vermektir. Eğitim kursumuzun akademik kadrosu, bölümlerinde uzman ve ülke genelinde ’Yeminli Mali Müşavirlik’ sınavlarına hazırlık kurslarında eğitim veren isimlerden oluşmaktadır. Düzenlediğimiz eğitim kursuna yalnızca Konya’dan değil 20’ye yakın diğer şehirlerden de yoğun şekilde katılım sağlanmaktadır. Şimdiye kadar ki en yoğun katılımın olduğu YMM Sınavlarına hazırlık ve ihtisas kursu olması sebebiyle meslektaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi bize mutluluk veriyor. Mesleğimizle ilgili önemli konularda ihtisas kursları açıyoruz ve açmaya da devam edeceğiz. Bu ihtisas kurslarımızın hepsine meslektaşlarımın yoğun bir ilgisi mevcut" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Konya SMMMO’dan Ymm Sınavları İçin Hazırlık Kursu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 10 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konya SMMMO’dan Ymm Sınavları İçin Hazırlık Kursu haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:50
 • Öğle
  12:55
 • İkindi
  15:24
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:11
Sayfa Başı