KONYA HABERLERİ

Konya SMMMO’dan ÖTV Ve KDV’de Dönem Sonu İşlemleri Semineri

IHA
26.02.2015 - 12:04Son Güncelleme :

KONYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI TARAFINDAN ODA ÜYELERİNE VE STAJYERLERİNE YÖNELİK OLARAK DÜZENLENEN MESLEKİ EĞİTİM FAALİYETLERİNE “ÖTV VE KDV’DE DÖNEM SONU İŞLEMLERİ” SEMİNERİYLE DEVAM EDİLDİ.

IHA

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) tarafından oda üyelerine ve stajyerlerine yönelik olarak düzenlenen mesleki eğitim faaliyetlerine “ÖTV ve KDV’de Dönem Sonu İşlemleri” semineriyle devam edildi.
Oda hizmet binasında düzenlenen seminere çok sayıda oda üyesi ve stajyeri katıldı.
Oda üyelerinden gelen yoğun istek üzerine yoğun bir seminer programı düzenlediklerini belirten Konya SMMMO Başkanı İsmail Turan, “KDV mevzuatı 30 yılı aşkın yürürlükte fakat hala sorunlar var. Bu doğrultu da alanında uzman değerli isimlerle bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz. Eğitim faaliyetlerimiz sizlerden gelen konu talepleri üzerine devam edecek. Önümüzdeki hafta Gelir Vergisi ile ilgili bilgilendirme seminerimizi düzenleyeceğiz. Meslektaşlarımızın mesleki anlamda bilgi sıkıntısı çekmemesi için tüm çalışmaları Oda olarak yapıyoruz” dedi.
Açılış konuşmasından sonra ÖTV ve KDV’de dönem sonu işlemleri hakkında eski gelirler Başkontrolörü YMM Erkan Gürboğa tarafından detaylı bilgilendirme yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Konya SMMMO’dan ÖTV Ve KDV’de Dönem Sonu İşlemleri Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2015 tarihinde saat 12 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konya SMMMO’dan ÖTV Ve KDV’de Dönem Sonu İşlemleri Semineri haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:51
 • Öğle
  12:55
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:11
Sayfa Başı