« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konya kampı tamamlandı

2013 yılındaki Yıldızlar Avrupa Şampiyonaları’nda mücadele edecek olan Yıldız Milli Takımlarımızın kadrosunda yer almayan aday sporcuların Konya'daki çalışmaları sona erdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2013 yılında düzenlenecek Yıldızlar Avrupa Şampiyonaları’nda mücadele edecek Yıldız Milli Takımlarımızın hazırlıkları kapsamında 1997-98 doğumlu oyunculardan oluşacak kadro için Konya ve çevre illerden seçilen aday adayı sporcuların kampı sona erdi.

Konya'daki kampta bugün 52 erkek sporcu, Yüzüncü Yıl Spor Salonu’nda Baş Antrenör Aziz Bekir, yardımcı antrenörler Faruk Rasna ve Alpay Öztaş yönetiminde tek antrenman gerçekleştirdi. 52 kız sporcu ise Baş Antrenör Halil Demirbilek yönetiminde Atatürk Spor Salonu’nda bugün bir idman yaptı. Sporcuların 3 gruba ayrıldığı çalışmalarda oynanan 5'e 5 maçlarla adayların yetenek ve potansiyelleri gözlemlendi. Konya kampını Altyapı Erkek Milli Takımlar Menajeri Mehmet Döğüşgen, Alt Yapı Kız Milli Takım Menajeri Çiğdem Ayşe Oktay, Altyapı Erkek Milli Takımlar İdarecisi Orhan Demirel ve İdareci Kerim Şen'in de takip etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler