KONYA HABERLERİ

Konya İş Dünyasından “Bayrak As” Kampanyasına Destek

IHA
02.09.2015 - 11:52Son Güncelleme :

KONYA TİCARET ODASI, KONYA TİCARET BORSASI, KONYA SANAYİ ODASI VE MÜSİAD KONYA ŞUBESİ TARAFINDAN "BAYRAK AS" KAMPANYASINA DESTEK VERİLDİĞİ AÇIKLANDI.

IHA

Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik, Konya Sanayi Odası (KSO) Başkanı Memiş Kütükcü ve MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, Konya Gazeteciler Cemiyeti ve Konya Basın Konseyi öncülüğünde kentte başlatılan “Bayrak As” kampanyasına destek verdiklerini belirterek, tüm Konyalıları iş yerlerine bayrak asmaya davet etti.
Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Sanayi Odası ve MÜSİAD Konya Şubesi tarafından ortak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Millet olarak çok kritik süreçlerden geçiyoruz. Yaşanan terör olaylarının 7 Haziran seçimlerinin hemen ardından başlaması ise son derece manidardır. Uzun yıllardır ülkemizde tesis edilen huzur, kardeşlik ve barış ortamının genel seçimlerin hemen ardından oluşan siyasi belirsizlik ortamından faydalanılarak bozulmak istenmesi ülkemizdeki siyasi istikrarın önemini bir kez daha ortaya koymuştur. Ülkemizde yüzyıllardır süren kardeşliği bozmak için ellerini ovuşturarak tetikte bekleyen, aklı ve vicdanı başkalarının ipoteği altında bulunan şer odakları şunu asla unutmamalıdırlar ki, bu necip millet bu kirli odaklara tarihi boyunca geçit vermedi ve bundan sonra da asla vermeyecektir. Asırlardır al bayrağın gölgesinde birlikte yaşayan milletimiz, ülkemiz üzerinde oynanan ayak oyunlarını geçmişte olduğu gibi bugün de boşa çıkarıp, kadim kardeşliği, birliği, beraberliği ve vakarı ile tüm bu yaşananların üstesinden gelecektir. Tüm ülkede olduğu gibi, özellikle terörün gelişmeye mani olduğu bölgelerdeki sivil toplum kuruluşları ve halkı huzur, barış ve refah için teröre ortak tepkilerini daha gür bir sesle dile getirmelidir. Konya iş dünyası olarak huzur, barış ve refah için teröre ortak tepkimizi daha gür bir sesle dile getirmek için, başta Konyalı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızı iş yerlerini ve evlerini yaşanan terör olaylarına karşı birlik ve beraberliğimizin en kutsal sembolü olan al bayrağımızla donatmaya davet ediyoruz. Bu vesile ile vatan için canlarını veren şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyoruz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Konya İş Dünyasından “Bayrak As” Kampanyasına Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 11 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konya İş Dünyasından “Bayrak As” Kampanyasına Destek haberi güncellenecektir.

  KONYA NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ekim 2017, Cuma
  • İmsak
   05:20
  • Guneş
   06:56
  • Öğle
   12:46
  • İkindi
   15:50
  • Akşam
   18:15
  • Yatsı
   19:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı