« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Konuşursam bazılarına çok kötü dokunur"

Ankaragücü Teknik Direktörü Yılmaz Özlem, 1-0 yenildikleri Adanaspor maçında ilişkin, futbolcularını kutladığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Özlem, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, sahada mücadele eden futbolcularını tebrik ettiğini belirterek, “Ben aslında bugün hiçbir şeyi değerlendirmek istemiyorum. Farklı bir şeyler konuşursam bazılarına çok kötü dokunur” dedi.

"İKİ HAFTADIR EMEĞİMİZ ÇALINIYOR"

-Adanaspor cephesi-

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş ise sezonun ilk maçlarının her zaman zor geçtiğini ifade ederek, “Genç ve dinamik takıma karşı oynamak kolay değildi. Oyuncularımı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Sahada sadece oyunu bozmayı düşünen bir Ankaragücü ile karşılaştıklarını dile getiren Eriş, futbol oynamaya çalışmanın daha doğru olduğunu belirtti.
Eriş, şöyle konuştu: “Böyle gencecik çocuklara sadece futbol oynamayı öğretmek gerekir. Çok imkansız şartlarda çalıştığım takımlar oldu. Büyük Ankaragücü camiasının bu çocukları sadece oynatmaya yönelik bir yaklaşım içerisinde olması lazım. Doğru şeylerin olmadığı müsabakalarda, Ankaragücü takımını görmek istemiyorum. Maçın kazanılması, kaybedilmesi önemli değil. Önemli olan futbolcuların kazanılması.”


Bunları da Beğenebilirsiniz