« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konuşmasını bilmiyor değiliz

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, katıldığı bir televizyon programında 3 İstanbul takımının hakemler konusunda konuşmasının üzerine yorumda bulundu. Yazıcı, "Sesimiz çıkmıyor diye konuşmasını bilmiyor değiliz" dedi.

Emre KOŞAK, BURSA-DHA
SON GÜNCELLEME

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı telefonla katıldığı bir televizyon programında takımın şampiyonluk şansını ve 3 büyüklerin hakemler konusunda konuşmasını değerlendirdi. "Sesimiz çıkmıyor diye konuşmasını bilmiyor değiliz" diyen Yazıcı, "Biz geçen sene de konuşmadık ve şampiyonluk ipini göğüsledik. Susmak bu seneye mahsus bir şey değil. Neden konuşalım? Hakem hataları mutlaka var, her takımda oluyor. Bunu söylemekle hataları azaltabilir miyiz? Veya bir etki yaratabilir miyiz? Biz bu iş ile ilgili bir populizm yapmayacağız" diye konuştu.

"BİZİM ADIMIZA YAPARLAR"

Bursaspor'un geride kalması ve şampiyonluk şansı düşerse, o zamanda hakemlerle ilgili eleştirilerinin aynı olup olmayacağı sorusuna İbrahim Yazıcı, "Öyle bir şey olursa şunu söylerim. Bu işin doğayenlerinin olduğu büyük bir spor ve kamuoyu var. Spor eleştirileri yapan, heralde dünyada bu kadar büyük bir basın yoktur. Bizim adımıza bu işi birçok kişi yapar diye düşünüyorum" cevabını verdi.

"TABELAYA BERABER BAKARIZ"

Bursaspor'un şampiyonluk şansını değerlendiren Başkan İbrahim Yazıcı, "Ben hiç o ihtimallere girmem ama zirve yarışında sonuna kadar gitmeyi planlıyoruz. Geçen sene de böyle yaptık. Önümüzde daha çok maç var, tabelaya hep beraber bakacağız" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz