« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konuşmak yasak

İstanbul Valisi Muammer Güler, ‘Derbi öncesi iki kulüp yöneticileri ortamın gerginleşmesine neden olabilecek açıklamalardan uzak duracak’ dedi. F.Bahçe’ye 1200 bilet ayrıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
DERBİDE alınacak önlemler İl Spor Güvenlik Kurulu’nun İstanbul Valiliği’nde dün gerçekleştirdiği toplantı ile belirlendi. Toplantıya İstanbul Valisi Muammer Güler, Futbol Federasyonu Başkanvekili Orhan Saka, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yönetici İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş Genel Sekreteri Cem Bilge ile BJK İnönü Stadı Sorumlusu Mustafa Gündüz, İl Emniyet Müdür Vekili Necdet Çelikbilek, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Ergülmez, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Onur Belge ve diğer yetkililer katıldı.

4200 polis görevde

Vali Güler, ‘İki kulüp yöneticileri ortamın gerginleşmesine neden olabilecek açıklamalardan uzak duracak. Sezon başında aldığımız kararlar derbi maçı için de geçerli olacak. Maçta 4200 polis görev yapacak.1200 bilet ayrılan F.Bahçeli taraftarlar saat 09.00’dan itibaren Kadıköy İskelesi ve Kabataş’ta toplanacaklar ve saat 13.30’dan itibaren de stada alınacaklar’ dedi.

Taraftarlar konvoy yapacak

F.BAHÇELİ taraftarlar internet dünyasında büyük bir oluşumu başlattı. İnönü Stadı’nda oynanacak derbiye sınırlı sayıda taraftarın alınması nedeniyle karşılaşmayı evinden izleyecek olan sarı lacivertli futbolseverler, maç günü Samandıra Tesisleri’nin önünde toplanarak takımı konvoylar halinde yolcu edecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz