Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Konuşma ve coşku

BEN Alex’i sahada görmeyince huzursuz olanlardanım...Kadro dışı olduğu halde, oğlu Felipe ile stada gelme olgunluğunu göstermesinden de gurur duyanlardanım...

Alex, Fenerbahçe’ye ve kendisine olan saygısını arkadaşlarını yalnız bırakmayarak göstermiştir. Fenerbahçe’de hem kulüp olarak hem de camia olarak takımın kaptanına gereken hassasiyeti göstermelidir.

Alex’in oynatılmayışının mutlak bilmediğimiz bir nedeni vardır ancak bunu bir kaos ortamı yaratmak isteyenlere malzeme yapmamak gerekir.

Dün de gördük;

Sol tarafta çok etkili olan Stoch yok, Alex kadro dışı ama ilk 11’de Baroni de yok...

Elbette Fenerbahçe’de futbolun patronlarının bildiği birşey vardır ama...

Görünen köy hikayesi... Bu kadronun hem Avrupa’da hem de Türkiye’de işinin zor olduğu aşikar. Hele Stoch ve Baroni’nin kulübe hapsi ve Alex polemikleri sürerse, bu durum Fenerbahçe için 3 Temmuz sürecinden daha da zor olacaktır. Umarım endişelerim yersizdir.

Bana göre maçın özeti; Aziz Yıldırım’ın maç esnasında mikrofondan yaptığı konuşmadır. “Aykut söyle Alex nerede” tezahüratının uzun sürmesi üzerine konuşma yapan başkan Yıldırım, takımını da ateşlemiştir...

TOP 5

Maç esnasında Aziz Yıldırım’ın mikrofonla yaptığı konuşma.

Fenerbahçe’li kadın taraftarın maç oynanırken sahaya dalması...

Mert’in kalesinde devleşmesi.

Alex’in herşeye rağmen stada gelmesi.

Kadın ve çocukların takımlarını yalnız bırakmaması.

MAÇIN ÜÇ ADAMI

MERT – SELÇUK -KUYT

X