GAZİANTEP HABERLERİ

Konukoğlu'ndan okuma projesine desteK

DHA
30.03.2016 - 15:35Son Güncelleme :
DHA

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu, okuma projesine destek verdi.

Öğrencilerde okuma alışkanlığını geliştirmek, kitap sevgisini artırmak, okuyucuların kitaplardan daha çok faydalanmasını sağlamak, kütüphanelerin faydasını belirtmek amacıyla kutlanan Kütüphane Haftası dolayısıyla, Gaziantep'te farklı etkinliklere imza atılıyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından yürütülen, "Tramvayda Okuyoruz" projesine destek için şehrin birçok noktasında billboardlarda yer alan mesajlarla kitap okumanın önemine dikkat çekiliyor. Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yanı sıra, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili de olan Adil Sani Konukoğlu'nun kitap okurken çekilen fotoğraflarının bulunduğu billboardlardaki, "Okuyun, dünyanız değişsin", "Uluslar, okuyarak yükselir", "Kitap aklın ilacıdır" mesajları ile kitap okuma bilincinin toplum genelinde yayılmasının önemine vurgu yapılıyor.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Konukoğlu'ndan okuma projesine desteK hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 15 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konukoğlu'ndan okuma projesine desteK haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı