« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kontenjanı sponsora bıraktık"

Beko Basketbol Ligi takımlarından Hacettepe Üniversitesi Spor Kulübü'nün başkanı Hakan Hamdi Çelik, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını belirterek, “Bir yabancı oyuncu kontenjanımız boş duruyor. Onu da sponsora bıraktık” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Çelik, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde takımın dün Bartın İnkumu'nda bulunan Hacettepe Üniversitesi'nin sosyal tesislerine gittiğini söyledi.

Takımın 16 oyuncuyla yeni sezona burada hazırlanacağı belirten Çelik, “Takımımız 1 hafta süresince İnkumu'nda hem salon hem kum antrenmanı yapacak. Yeni sezona iyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Çelik, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını da büyük ölçüde tamamladıklarının altını çizerek, şöyle devam etti:
“Takımımıza büyük fayda sağlayacağına inandığımız oyuncuları kadromuza dahil ettik. Takımda güzel bir birliktelik sağlandı. Bir yabancı oyuncu kontenjanımız boş duruyor. Onu da sponsora bıraktık. Yabancı oyuncu konusunda bir sponsor bulursak alacağımız son yabancıyla tamamen transferi sonlandırmayı planlıyoruz. Hacettepe Üniversitesi Spor Kulübü olarak yeni sezonda belirlediğimiz hedefler doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler