Gündem Haberleri

  Konserde izdiham

  GAZİANTEP, (DHA)
  14.05.2010 - 17:51 | Son Güncelleme:

  GAZİANTEP Üniversitesi'nde bu yıl 16'ncısı düzenlenen geleneksel Bahar Şenlikleri'nde popçu Murat Boz'un konserinde rahatsızlanan bir genci taşıyan ambulans, alanından ayrılırken gençler ezilme tehlikesi geçirdi. Sinirlenen bazı gençler ambulansı yumrukladı.

  GENÇLER BÖYLE EZİLME TEHLİKESİ GEÇİRDİ - Foto - galeri

  Gaziantep Üniversitesi'ndeki Bahar Şenlikleri kapsamında dün akşamki Murat Boz konserine gençlerin ilgisi yoğun oldu. Konser alanına üst aramasının ardından alınmaya başlanan gençlerle özel güvenlik görevlileri arasında zaman zaman tartışma çıktı. Konserin başlamasına kısa bir süre kala ise rahatsızlanan bir gence alanda bekletilen ambulanstaki sağlık görevlileri tarafından ilk müdahale yapıldı. Daha sonra alandan ayrılmak için hareket eden ambulans, yaşanan izdiham nedeniyle güçlükle dışarı çıkabildi.

  Ambulansın kalabalığı yararak çıkması sırasında bazı gençler ezilme tehlikesi geçirdi. Bunun üzerine sinirlenenler, ambulansı yumrukladı. Ambulansın çıkışının ardından dışarıda bekleyen gençler hep birlikte içeri girmek isteyince yine büyük bir izdiham yaşandı. İçeriye girmek isteyenleri engellemekte güçlük çeken özel güvenlik görevlileri ile gençler arasında arbede yaşandı. Gerginliğin yatışmasının ardından genç popçu Murat Boz sahne aldı. Boz, sevilen parçalarını seslendirdi. Alandaki kalabalık, Murat Boz'un şarkıları ile kendinden geçti.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı