« Hürriyet.com.tr
MENÜ

“Konsantre olmuş bir takımız"

Fenerbahçeli futbolcu Fabio Bilica, birbirlerine kenetlenmiş ve konsantre olmuş bir takım olarak sahaya çıktıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bilica, Fenerbahçe Televizyonu'na yaptığı açıklamada, hafta sonunda Mersin İdmanyurdu ile yapacakları maçtan 3 puanla dönmek istediklerini dile getirdi.

Maçın hazırlıklarının çok iyi sürdüğünü vurgulayan Brezilyalı oyuncu, şöyle konuştu:

“Hocamızın da bütün planı Mersin İdmanyurdu maçı üzerine. Biz oynadığımız her rakibe büyük saygı duyuyoruz, her maçtan önce hocamızın belirlediği program dahilinde çalışıyoruz. Mersin'den üç puanla dönmek istiyoruz. Hocamız oyun stilimizi rakiplerimize göre ayarlıyor. Bizim yapmamız gereken de en iyi şekilde sahaya çıkıp hocamızın bizden beklentilerini gerçekleştirmek, en iyi performansı sergilemek. Biz hazır durumdayız. Hocamızın kafasından geçen planlara göre sahada bir duruş sergilemeye çalışıyoruz.”

Takımda yakalanan olumlu havaya değinen Bilica, “Konsantre olmuş bir takımız. Ortaya koyduğumuz futbol ve aldığımız sonuçlar da bunu gösteriyor. Birbirine kenetlenmiş ve konsantre olmuş bir takım olarak sahaya çıkıyoruz” dedi.

“2 kulvarda da kupayı kaldırmak istiyoruz”

Sarı-lacivertli oyuncu, bu sezon Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde olmadıklarını hatırlatarak, “Bu şekilde bir karar alındı. Elimizde lig ve Türkiye Kupası var. Biz de bu iki kulvarda en iyi sonuçları almak için çalışıyoruz. Sonuna kadar bunu devam ettirmemiz gerekiyor. Elimizde kalanlara sahip çıkarak bu isteklerimizden vazgeçmeyerek devam edeceğiz. 2 kulvarda da sonuna kadar gitmek istiyoruz” diye konuştu.

Basında kendisine yönelik çıkan haberleri de değerlendiren Bilica, “Gerçeği yansıtmayan, tamamen uydurma bazı haberler çıkıyor hakkımda. Ben 12 yıldır evliyim. 1 kız, 1 erkek 2 çocuğumuz var. Erkek olan 1 yaşını doldurmak üzere. Biz aile olarak burada çok mutluyuz. Kızım burada okula gidiyor ve Türkçe öğreniyor. Çok mutlu bir hayatım var. Eşimle sürekli birlikteyiz. Benimle ilgili çıkan haberler beni tanımayan, ailemi bilmeyen insanların yaptığı haberlerdir” ifadelerini kullandı.

Taraftarların kendilerini her zaman desteklediğine dikkat çeken Bilica, “İyi, kötü her dönemde onlar bizim yanımızda. Onların desteği ile sahaya daha güçlü çıkıyoruz. Her zaman yanımızda olmalarını bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler