« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kongreye kadar devam

İbrahim Baturoğlu, "Trabzonspor’da yönetici olduk, başımız göğe ermedi. Saha sonuçları olmasa bile diğer noktalarda başarılıyız. Kulübü aldığımız noktadan çok daha ilerisinde teslim edeceğiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, "Teknik heyeti, yöneticisi ve futbolcu kadrosuyla kongreye kadar devam edeceğiz" dedi.

Teknik direktör Ziya Doğan’ın sezon başından bu yana sürekli eleştirildiğini dile getiren Baturoğlu, "Ligde çoğu takımda teknik heyet değişiklikleri yaşanıyor. Çok hızlı teknik heyet sirkülasyonları oluyor. Bu iyi bir durum değil. Geçen yıl Beşiktaş maçıyla bir çıkış yakalamıştık. Şimdi de önümüzde Beşiktaş maçı var. Beşiktaş maçıyla Ziya Doğan ve takımın bir çıkış yakalamasını arzu ediyoruz" diye konuştu.

Baturoğlu, yönetim kurulu toplantısında projeleri değerlendirdiklerini belirterek, şöyle konuştu: "Kalıcı şeyler yapacağız. Bunun ilk adımını bizler atacağız. Trabzonspor’da yönetici olduk başımız göğe ermedi. Zaman zaman işimizden gücümüzden fedakarlık ettik. Bugüne kadar her ne kadar saha sonuçlarda olmasa diğer noktalarda başarılıyız. Aldığımızdan çok fazla ilerisine kulübü götürüp teslim edeceğiz."

Bunları da Beğenebilirsiniz