Ege Haberleri

EGE

  Kongrenin yorgunluğunu galada attılar

  Mehmet KURT / İZMİR
  04 Aralık 2014 - 10:47Son Güncelleme : 04 Aralık 2014 - 10:49

  İZMİR Dişhekimleri Odası'nın 21'nci Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi bu yıl Kaya İzmir Thermal & Convention'da gerçekleştirildi.

  Bilimsel programın yoğun olduğu ve yaklaşık 1000'e yakın diş hekiminin katıldığı kongrede; 4 panel, 26 konferans, 8 canlı cerrahi sunum ve 10 kurs düzenlendi. Kongre kapsamında 10'a yakın ulusal ve uluslararası konuşmacı, meslekteki bilimsel ve teknolojik yenilikleri, gelişmeleri katılımcılarla paylaştı. Yaklaşık 50 dental firma ürünlerini fuaye alanında diş hekimlerine sundu.
  Kongrenin yorgunluğunu galada attılar
  Alanında uzman yerli ve yabancı akademisyenlerin yer aldığı kongrede, bilimsel programların dışında sosyal aktiviteler, poster sunumları ve çeşitli etkinlikler de gerçekleştirildi. Açılış konuşmalarının ardından kongrenin ilk günü Dt. Serdar Sıralar'ın "Dişhekimi Olmak" adlı stand up gösterisi ile devam etti. Aynı zamanda açılış kokteyli gerçekleştirildi. Kongre yorgunluğununun atıldığı ve Blue Note Orkestrası'nın müzikleriyle renklendirdiği gecede sürprizler de yer aldı. Poster jürisinin değerlendirmesi sonucunda ilk üçe giren posterlerin sahiplerine ödülleri dağıtıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı