GeriFutbol Kongrede sahte imza iddiası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kongrede sahte imza iddiası

Kongrede sahte imza iddiası
refid:15098996 ilişkili resim dosyası

Ahmet Gökçek'in başkanlığı kazandığı 3 Ocak 2010 tarihnde yapılan Ankaragücü olağan genel kurulunda, bazı delegelerin kongereye katılmadığı halde listede imzalarının bulunduğu ortaya çıktı.

DHA muhabiri iddialarla ilgili belgelere ulaşırken, kongreye katılmadıkları halde yerlerine sahte imza atıldığını söyleyen delegelerle de konuştu. Yerlerine imza atıldığı tespit edilen delegelerden bir çoğu adlarının açıklanmasını istemezken, sarı lacivertli delegelerden Aziz Bahtiyar ve Bülent Kuzucu, yaptıkları açıklamada Cemal Aydın deneteminde yapılan kongrelerdeki Hazirun Cetvelinde yer alan imzalar gerçek imzalarımız. Fakat, katılmadığımız 3 Ocak 2010 tarihinde Ahmet Gökçek'in başkan olduğu kongredeki imzalarımız sahte. Bu imzaları belgeleyen kayıtlar var. Bizim katılmadığımız kongrede hazirun cetvelinde imzalarımızın olması çok garip. Bu durumu mahkemede anlatacağız" ifadelerini kullandılar.

12 delegenin kongrenin iptali için açtığı 12 ayrı davada, kongerede 60'ya yakın delegenin sahte imzasının yer alması, 400 delege kaydının Ankaragücü tüzüğüne aykırı yapılması gibi iddialar yer alıyor. Açılan davalardan 2010-52 nolu dosya bu hafta Ankara 8. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülecek.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle