ANTALYA HABERLERİ

Konged’den Aesob’a Ziyaret

IHA
10 Temmuz 2015 - 16:46Son Güncelleme : 10 Temmuz 2015 - 16:47

AESOB BAŞKANI ABDULLAH SEVİMÇOK, KONGED ÜYELERİNİ KABUL ETTİ

IHA

Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu ve dernek üyeleri, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok’u ziyaret etti.
KONGED Yönetimi, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok’u makamında ziyaret ederek, derneğin faaliyet ve projeleri hakkında bilgi verdi. Ziyarette Başkan Sevimçok, KONGED’e AESOB olarak kendilerine imkanlar dahilinde her türlü desteği verebileceklerini söyledi. Dernek Başkanı Alveroğlu ise üye sayılarının şimdilik 50 olduğunu, 30 Ağustos 2015’de 50 yeni üyeyi daha bünyelerine kattıktan sonra da 100 kişilik bir üye sayısıyla üye sayısını sınırlandırıp faaliyet ve projelerine devam ederek bir Konyaaltı markası oluşturmaya çalışacaklarını söyledi.
KONYAALTI KÜLTÜR EVİ PROJEMİZE DESTEK BEKLİYORUZ
Dernek projeleri arasında “Konyaaltı Kültür Evi” projelerinin olduğunu da ifade eden Alveroğlu, bu proje ile birlikte Feslikan’dan sahiline kadar bir marka olan Konyaaltı’nın kültürünü yaşatmayı hedeflediklerini belirtti. Proje ile ilgili yer konusunda bir sıkıntı yaşadıklarını da dile getiren Alveroğlu, bu konuyla ilgili belediye, kurum ve kuruluşlardan da destek beklediklerini söyledi.
BU DERNEKLERİN AMACI BÜYÜMEK OLMALI
Gençlerin bu tür faaliyetler içerisine girerek şehrin ve kültürünün tanıtımına katkı sağlayabilmek adına oluşturdukları projelerin memnuniyet verici olduğunu belirten Başkan Sevimçok, KONGED’in sadece Konyaaltı ile sınırlı kalmamasını ve mikrodan makroya doğru giden bir büyüme içerisine girerek, ilgili kurum ve kuruluşların içerisinde aktif bir şekilde yer almalarını da tavsiye etti. KONGED Üyelerinin arasında esnaf odasına ve ticaret odasına kayıtlı kişilerin bulunduğunu da hatırlatan Başkan Sevimçok, bu gençlerin dernekleri adına daha fazla söz sahibi olarak, derneğin yaptırım gücünü artırmak için hiç vakit kaybetmeden gerek esnaf odaları birliğine bağlı meslek odalarının yönetimlerine, gerek ticaret odasına bağlı meslek komitelerinin içerisine, gerekse de ilgili belediyelerin meclis üyeliklerine girmeyi hedeflemeleri gerektiğinin de altını çizdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Konged’den Aesob’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Temmuz 2015 tarihinde saat 16 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konged’den Aesob’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:30
  • Guneş
   06:13
  • Öğle
   13:11
  • İkindi
   16:53
  • Akşam
   19:49
  • Yatsı
   21:17
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı