Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Konak Belediyespor kendinden emin

Kadınlar Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde birinci turdaki rakibi perşembe günü belli olacak Konak Belediyespor'un teknik direktörü Hüseyin Tavur, "Olası rakiplerimiz çok güçlü ama ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" dedi.

AA
SON GÜNCELLEME

Tavur yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'nde ilk hedeflerinin ön eleme turunu geçmek olduğunu, bunu başaran ilk Türk ekibi oldukları için de mutlu olduklarını söyledi. Şampiyonada gidebilecekleri yere kadar gitmek istediklerini kaydeden Tavur, "İlk turda çok iyi takımlarla eşleşme ihtimalimiz var, bunu inkar etmiyoruz. Olası rakiplerimiz çok güçlü ama ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Polonya veya Avusturya temsilcileriyle eşleşirsek daha şanslı bir kura çekmiş olacağız" diye konuştu. İsviçre'nin Nyon kentinde perşembe günü yapılacak kura çekimine Konak Belediyespor adına Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan'ın katılacağı bildirildi.

İzmir temsilcisinin olası rakipleri şöyle: Lyon (Fransa), Turbine Potsdam (Almanya), Arsenal (İngiltere), Rossiyanka (Rusya), ASD Torres Calcio (İtalya), Wolfsburg (Almanya), Brondby (Danimarka), Malmö (İsveç), Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti), Fortuna Hjorring (Danimarka), Paris Saint-Germain (Fransa), Neulengbach (Avusturya), Zorkiy (Rusya), Glasgow (İskoçya), Birmingham (İngiltere), RTP Unia Raciborz (Polonya).Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler