Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Komutanlıkta 14 el silah sesi

  ADANA, (DHA)
  25 Eylül 2014 - 01:10Son Güncelleme : 24 Eylül 2014 - 21:08

  ADANA’da il merkezine tayininin yapılmadığını öne süren Jandarma Astsubay F.T., İl Jandarma Komutanlığı’nda, ’Psikolojimi bozan kişiye notumdur. Bundan sonra olacakların sorumlu ben değilim’ yazılı döviz açıp, beylik tabancasıyla havaya 14 el ateş etti.

  Olay, 13 Eylül’de Sinanpaşa Mahallesi’ndeki İl Jandarma Komutanlığı’nda meydana geldi. İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli Jandarma Astsubay F.T., 2 ay önce Karataş İlçe Jandarma Komutanlığı’na tayin edildi. F.T., eşinin rahatsızlığı nedeniyle düzenli olarak tedavi görmesi gerektiği için yeniden İl Jandarma Komutanlığı’na atanmak için dilekçe verdi.

  2 kez dilekçe veren F.T., ataması yapılmayınca İl Jandarma Komutanı ile görüşmek üzere Adana’ya geldi. Albay ile görüşemeyen F.T., ’Pskolojimi bozan kişiye notumdur. Bundan sonra olacakların sorumlu ben değilim’ yazılı döviz açıp beylik tabancasıyla havaya 14 el ateş etti. F.T., meslektaşları tarafından sakinleştirilip, olayla ilgili ifadesi alındı. Askeri Savcı tarafından serbest bırakılan F.T.’nin beylik tabancasına el konularak tedavisi için Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı