GeriSpor Komutan Vahid hızlı başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Komutan Vahid hızlı başladı

Komutan Vahid hızlı başladı
refid:3755842 ilişkili resim dosyası

Trabzonspor’da teknik direktör Vahid Halilhodziç, askeri disiplini andıran kurallarıyla Antalya kampına damgasını vurdu. Boşnak hoca, çalışma planını saat saat belirledi.

DEVRE arası çalışmaları için Antalya’da bulunan bordo mavili ekipte, Vahid Halilhodziç kanunları uygulanıyor. Boşnak asıllı çalıştırıcının hazırladığı programa göre, futbolcular her sabah saat 07.00’de kalkıyor. 07.30’da antrenman sahasında hazır olan oyuncular, yaklaşık bir saat süreyle koşu ve depar çalışması yaptıktan sonra saat 08.45’te kahvaltıya oturuyor. Kahvaltının ardından saat 10.30’da futbolcuları bu kez zorlu bir salon çalışması bekliyor. Kondisyonu artırmaya yönelik ağırlık ve çabukluk çalışmalarının ardından 13.00’te öğle yemeği yiyen bordo mavililer saat 17.00’deki günün üçüncü antrenmanına kadar dinlenmeye çekiliyor.

Saat 17.00’deki antrenmanın ardından 19.30’da yenen akşam yemeğinden sonra ise, Halilhodziç oyuncularıyla motivasyona yönelik toplantılar düzenliyor. Teknik adamın önem verdiği bir başka konu da dinlenme saatinin ardından tüm futbolcuların saat 23.00’te yataklarında olmaları. Ayrıca futbolcuların dinlenme saatlerinde, odalarında ziyaretçi kabul etmeleri yasaklanırken, gelen ziyaretçilerin de kulüp yetkililerinin bilgisi dışında oyuncularla görüşmesine izin verilmiyor.

Malatya Hasan ve Volkan’da ısrarlı

TRABZONSPOR’da gönderilmeleri gündemde olan Hasan Üçüncü ve Volkan Bekiroğlu’nu almak isteyen Malatyaspor ısrarını sürdürüyor. Sarı kırmızılı kulüp yetkililerinin, bedel karşılığı bu iki futbolcuyu kadrosuna katmak istemesine karşılık, bordo mavililer ancak Bilal’le takas olması durumunda bu transfere sıcak bakıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle